شما اینجا هستید: خانهجامعه
وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد. وی به اتهام فساد مالی دستگیر شده‌است.
«خدانظر دریکوند» به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری لرستان منصوب شد.
وحید حاج سعیدی طنز نویس این نشریه در جشنواره‌ی ملی خلیج فارس در بخش طنز حائز رتبه‌ی سوم شد. آیین پایانی ششمین جشنواره‌ی ملی مطبوعات خلیج فارس با حضور مسئولان کشوری و استانی در سرسرای شهید آوینی بندر عباس برگزار و از نفرات برتر این جشنواره تجلیل شد.
هرچه بیرونست از ذاتش نیابد سودمند قول با کردار زیبا لایق و زیباستی گفتن نیکو به نیکویی نه چون کردن بود نام حلوا بر زبان بردن نه چون حلواستی(میرفتدرسکی) شاید در اولین نگاه و با کمی تامل خواننده متن این‌گونه قضاوت نماید که چند بیتِ فوق، هیچ نسبتی با موضوع…
احمد مرادپور، معاون عمرانی استاندار لرستان که ضابطین قضایی وی را به اتهام تخلفات مالی دستگیر کرده بودند، روز شنبه آزاد شد.
 رییس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به این‌که ۱۴ نفر از مدیران متخلف و افراد مرتبط با آن‌ها تحت تعقیب قرار گرفتند، گفت: «پرونده این افراد به دور از هیاهو و جنجال سیاسی رسیدگی می‌شود.»
نکته آن‌که؛ اطلاع‌رسانی فراتر از یک حرفه، نوعی رسالت و گونه‌ای از هدایت است. رسانه، در مفهوم اسلامی آن وجدان بیدار جامعه‌ای است که با ارزش‌های الهی و آرمان‌های انسانی پیوند دارد.
مدتی است که گفتمان مبارزه با فساد اداری و سیاسی در کشور از مباحث روز به شمار می‌رود و تا زمانی‌که با فساد اداری در کشور مبارزه جدی صورت نگیرد، توسعه و ترقی در هیچ زمینه‌ای ممکن نخواهد بود، ضرورت پرداختن به این موضوع زمانی دوچندان می‌شود که به جایگاه…
نجفی: اتهام قتل عمد را به هیچ عنوان قبول ندارم/ بازپرس پرونده می‌خواست عنوان مهدورالدم را در دهان من بگذارد/ لفظ پرستو را به کار نبردم/ استاد در زندگی با همسر اولش ۳ بار خودکشی کرد دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل «میترا استاد» همسر دوم محمدعلی نجفی برگزار شد.…
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت:« ۲ نفر در ارتباط با سرقت مسلحانه روز گذشته(یک‌شنبه 23 تیرماه) از یک طلافروشی در شهرستان کوهدشت دستگیر شدند.»

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004